Chosen Turkish+international Guild - Inactive RESTART Guilds - WarpPortal Community Forums

Jump to content

Photo

Chosen Turkish+international Guild

4 replies to this topic

#1 ekonomist

ekonomist

I am New.

• New Members
  • 5 posts

Posted 19 November 2017 - 03:27 PM

Hello!

I do not have to talk much.

Legends never die. 

Edited by ekonomist, 19 November 2017 - 03:27 PM.

• 0

#2 ekonomist

ekonomist

I am New.

• New Members
  • 5 posts

Posted 21 November 2017 - 05:04 AM

Actuel.

• 0

#3 dadas82abone

dadas82abone

I am New.

• New Members
  • 1 posts

Posted 30 November 2017 - 07:49 AM

s.a

gördüğüm kadarı ile oyunda türk oldukça az, eski bir RO oyuncusu olarak benide guilde almanın mümkün mü?

Nick: Alisan_Healer

• 0

#4 Delibalta

Delibalta

I am New.

• New Members
  • 2 posts

Posted 04 December 2017 - 04:50 AM

Merhaba,

Sembol eski Anatolian'ın sembolü değil mi? Ben bıraktıktan sonra Chosen mı oldu acaba, gerçi ben çok erken bıraktım ama.. Osmanlı Tokadı, Anatolian sonra Orient olmuştu.. Bordo Bereliler grubu vardı Alde baran'da toplanma yerini görünce anılarım canlandı resmen  :heh:

Bizde 3 kişi olarak tekrardan başladık wizz-pri-pala olarak. kuelp / QamiS / Mishke_TR .. Baya aktifiz oyun içinde görmedim ama hala varsa böyle bir grup katılmak isteriz. 

görüşmek üzere

• 0

#5 kamiltuzlu

kamiltuzlu

I am New.

• Members
  • 3 posts

Posted 11 March 2018 - 10:33 PM

Merhaba,

Sembol eski Anatolian'ın sembolü değil mi? Ben bıraktıktan sonra Chosen mı oldu acaba, gerçi ben çok erken bıraktım ama.. Osmanlı Tokadı, Anatolian sonra Orient olmuştu.. Bordo Bereliler grubu vardı Alde baran'da toplanma yerini görünce anılarım canlandı resmen  :heh:

Bizde 3 kişi olarak tekrardan başladık wizz-pri-pala olarak. kuelp / QamiS / Mishke_TR .. Baya aktifiz oyun içinde görmedim ama hala varsa böyle bir grup katılmak isteriz. 

görüşmek üzere

Var mi bu hala?

• 0

Reply to this topic

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users